Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, förgylld och bronserad ram, höjd 115 cm

101586

2011-09-16