Wilhelm Behm oljemålning
2011-09-17
101584
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BEHM, Wilhelm (1859-1934): Vinterandskap, signerad o daterad Wilh. Behm 1929, olja på duk, 62x73 cm