Karl Bergman oljemålning
2011-09-17
101583
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGMAN, Karl (1891-1965): Kustlandskap med solbelysta tallar, signerad K Bergman, olja på duk, 50x79 cm