Knut Valinder oljemålning
2011-09-16
101582
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VALINDER, Knut (1909-1987): "Duvhök med ungar", signerad Knut Valinder, olja på duk, 55x83