Blandteknik
2011-09-18
101577
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) "Internationella presskongressen Paris 1939", signerad, blandteknik, 49x34