Ytterfoder med fat Kina

Ytterfoder med fat Kina
Ytterfoder med fat Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YTTERFODER med FAT, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått av blommor och drakar, höjd 24 cm

nagg

101576

2011-09-16