Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YTTERFODER med FAT, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått av blommor och drakar, höjd 24 cm
nagg
101576
2011-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här