Ytterfoder med fat Kina
2011-09-16
101576
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
YTTERFODER med FAT, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått av blommor och drakar, höjd 24 cm
nagg