Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, marmor och förgylld brons, Frankrike, omgjorda från fotogen, höjd 51, elektrifierade
smärre lagningar
101574
2011-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här