Bordslampor Frankrike

Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, marmor och förgylld brons, Frankrike, omgjorda från fotogen, höjd 51, elektrifierade

smärre lagningar

101574

2011-09-16