Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSPENDYL, empire, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, pendel finns, höjd 36 cm

Nyckel saknas

101573

2011-09-18