Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

BORDSPENDYL, empire, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 32,5

Urverkslucka saknas

101572

2011-09-17