Sybord senempire

Sybord senempire
Sybord senempire
Sybord senempire
Sybord senempire
Sybord senempire
Sybord senempire

Klubbat för:

5 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SYBORD, senempire, fanerat med mahogny och masurbjörk, lådinredning, höjd 76, 59x43 cm

Obetydliga fanerskador, nyckel saknas

101558

2011-09-15