Cremekoppar koppar Kina

Cremekoppar koppar Kina
Cremekoppar koppar Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CREMEKOPPAR, 4 st, porslin, Qianlong (1736-1795) underglasyrblå dekor, höjd 9 cm KOPPAR, 2 st, porslin, Kangxi (1662-1722) underglasyrblå dekor, höjd 5,5 cm

2 lock samtida men ej tillhörande med smärre nagg, koppar med kantlagningar

101556

2011-09-16