Peter Dahl färglitografi
2011-09-16
101530
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Ur fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 28x41