Lasse Persson oljemålning
2011-09-16
101526
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PERSSON, Lasse (född 1937):Karnevalsfigur, signerad och daterad -69, olja duk, 34x26