CJ Lindström ur Fredmans epistlar
2011-09-16
101517
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDSTRÖM, Carl Jacob (1801-1846): 3 st, ur Fredmans epistlar, signerade F(ecit) Lindström, 19,5x25 - 20,5x25,5
Fuktfläckar, skador