Roland Kempe färglitografi
2011-09-15
101501
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KEMPE, Roland (1907-1991): Kvinna i svart duk, signerad och numrerad Kempe 24/75, färglitografi, 52x43 cm