Maj Arnell oljemålning
2011-09-15
101490
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ARNELL, Maj (1919-2005): Föremål på bord, signerad MA, samt signerad och daterad på baksidan Maj Arnell -92, olja på duk, 41,5x59,5 cm