Pojkporträtt 1800-tal
2011-09-16
101474
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERADKONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av en pojke, olja på duk, 40x31