Vitrinskåp förgyllt

Vitrinskåp förgyllt
Vitrinskåp förgyllt

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, ny-Louis XVI, 1900-tal, delvis förgyllt, höjd 187 cm, 78x37 cm, nyckel finns

101451

2011-09-15