Damporträtt 1800-tal oljemålning på plåt
2011-09-16
101444
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal), damporträtt, olja på plåt, 30x25