Karl Höglund färglitografi
2011-09-20
101355
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Djurgårdsbron, signerad, 186/290, färglitografi, 57x86