Karl Höglund färglitografi
2011-09-16
101354
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Dansen, signerad, ea, färglitografi, 59x82