Bengt Lindström färglitografi
2011-09-17
101340
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 181/250, färglitografi, 90x61 cm