Carl Fredrik Reutersvärd färglitografi
2011-09-16
101339
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad Reutersvärd 58/100, färglitografi, 60x84