Brudkrona silver firma Alton

Brudkrona silver firma Alton
Brudkrona silver firma Alton
Brudkrona silver firma Alton
Brudkrona silver firma Alton

Klubbat för:

3 500 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BRUDKRONA, silver, stämplad Falköping 1940-tal, firma Alton, höjd 8 cm, vikt ca 61 g

101331

2011-09-15