Anders Palmér oljemålning
2011-09-17
101318
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): Landskap med hus, signerad Palmér, olja på duk, 78x98 cm
märken