Ola Billgren collage
2011-09-15
101311
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BILLGREN, Ola (1940-2001): Collage 1989, signerad och daterad Ola Billgren -89, collage och akvarell på papper, 41x36 cm