Bengt Orup oljemålning
2011-09-15
101286
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORUP, Bengt (1916-1996): Fiskar, signerad Orup, olja på duk, 45,5x25,5 cm