Gustav Rudberg oljemålning
2011-09-15
101279
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Båt i dimma, signerad Rudberg, signerad och daterad a tergo Gustav Rudberg 1963, olja på duk, 63x45 cm