Olle Hjortzberg oljemålning
2011-09-11
101247
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Landskap Umbrien, signerad och daterad Olle Hjortzberg -51, olja på duk, 50x61