Sockerströare tårtspadar i silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOCKERSTRÖARE, 2 st., TÅRTSPADAR, 2 st., GLASHÅLLARE, SALTKAR, 6 st., mm., silver, total vikt ca 500 g

Slitage, bucklor, gravyr

101219

2011-09-14