Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, empirestil, mahogny, höjd 82, 104x54
Skador, slitage, lagningar
101173
2011-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här