Byrå i empirestil

Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil
Byrå i empirestil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, med stenskiva, empirestil, mahogny, höjd 82, 104x54

Skador, slitage, lagningar

101173

2011-09-14