Karmstol i björk

Karmstol i björk
Karmstol i björk
Karmstol i björk
Karmstol i björk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, 1800-talets slut, betsad björk

Skador, lagningar

101167

2011-09-14