Tom Krestesen oljemålning
2011-09-07
101165
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KRESTESEN, Tom (född1927): Demonisk förföljare, signerad och daterad Tom Krestesen -67, olja på pannå, 56x48,5, litografi medföljer