Byrå sannolikt NK Triva

Byrå sannolikt NK Triva
Byrå sannolikt NK Triva
Byrå sannolikt NK Triva
Byrå sannolikt NK Triva

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, sannolikt NK Triva o design Kerstin Hörlin Holmqvist, otydligt numrerad och daterad 196?, höjd 90, 81x52

Slitage

101157

2011-09-10