Bordslystrar 1800-tal

Bordslystrar 1800-tal
Bordslystrar 1800-tal
Bordslystrar 1800-tal
Bordslystrar 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1800-tal, förgylld mässing och marmor, höjd 49
Proveniens: Königstedts gård, Finland

senare krönflamma

101107

2011-09-13