Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
BORDSLYSTRAR, 1 par, 1800-tal, förgylld mässing och marmor, höjd 49
Proveniens: Königstedts gård, Finland
senare krönflamma
101107
2011-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här