Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSKRONA för 8 ljus, med glas och metallstome, olikslipade prismor, 1900-talets början, höjd ca 102

Ljuspiporna borrade för el, lösa samt skadade prismor, skador

101076

2011-09-12