Flaskställ England

Flaskställ England
Flaskställ England

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

FLASKSTÄLL, England, 1800-tal, mahogny, höjd 23, 12,5x25

bruksslitage

101032

2011-09-12