Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
800 SEK
KANNA, famille rose, 1700-tal, FAT, 3 st., porslin, Kina 1800-tal, kannans höjd 11,5, fatens diameter 16
2 fat med nagg
100993
2011-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här