Kanna fat Kina

Kanna fat Kina
Kanna fat Kina
Kanna fat Kina
Kanna fat Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

KANNA, famille rose, 1700-tal, FAT, 3 st., porslin, Kina 1800-tal, kannans höjd 11,5, fatens diameter 16

2 fat med nagg

100993

2011-09-14