Sengustaviansk soffa
2011-09-05
100972
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SOFFA, sengustaviansk, 1800-talets början, längd 179
Omarbetad, bakstycke saknas, slitage, smärre skador