Fanerat skrin

Fanerat skrin
Fanerat skrin
Fanerat skrin
Fanerat skrin
Fanerat skrin
Fanerat skrin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, med intarsia, 1800-tal, höjd 12, 28x18, nyckel finns

100965

2011-09-14