Vägglampetter i funkis

Vägglampetter i funkis
Vägglampetter i funkis
Vägglampetter i funkis
Vägglampetter i funkis

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, funkis 1930-tal, höjd 39, glas och bemålad plåt, kommer från nedlagd biograf

Kortsidorna av glaset med smärre nagg, plåten med slitage

100956

2011-09-10