Yrjö Edelmann färglitografi
2011-09-13
100928
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Man i naturen, signerad Y Edelmann, EA, färglitografi, bladstorlek 68x54
gulnader