Victor Vasarely färgserigrafi
2011-09-14
100906
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely, 185/250, färgserigrafi, 62x62