Sybord empire

Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire
Sybord empire

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, empire, 1800-tal, mahognyfaner med intarsia, höjd 74, 55x34

Bruksslitage, låst, ej fungerande nyckel

100893

2011-09-11