Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, empire, 1800-tal, mahognyfaner med intarsia, höjd 74, 55x34
Bruksslitage, låst, ej fungerande nyckel
100893
2011-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här