Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAMARBETSBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, mahognyfaner och mässingslister, höjd 68, 59X39
Renoverat, senare beslag, förlängda ben
100889
2011-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här