Sengustavianskt damarbetsbord

Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord
Sengustavianskt damarbetsbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAMARBETSBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, mahognyfaner och mässingslister, höjd 68, 59X39

Renoverat, senare beslag, förlängda ben

100889

2011-09-11