Salvador Dali litografi
2011-09-13
100871
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): Vattenfall signerad Dali 24/125 litografi, 53,5x43