Knut Jansson oljemålning
2011-09-11
100862
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JANSSON, Knut (1882-1966): "Lundagatan Stockholm", signerad och daterad Knut Jansson -46, olja på pannå, 19x23