Modelltåg bl a Märklin
2011-09-12
100858
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MÄRKLIN MM MODELLTÅG, lok 2 st, vagnar, räls, växlar, broar mm tillbehör, 2 lådor
Diverse skador och slitage