Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD med inredning för 14 flaskor, 1800-talets slut, mahogny med hjultrissor, höjd 86, 57x60
Skador, nyckel saknas
100842
2011-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här