Skrin

Skrin
Skrin

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, 3 st, 1800-tal, mahogny o valnöt, delvis med inläggningar

Nycklar saknas, låsta, skador, lagningar.

100831

2011-09-10